Jaukumo ir estetikos kupini rankų darbo kūriniai

Mėgstu kurti mažus, bet reikšmingus ritualus kasdienybėje. Manau, kad visi mus supantys daiktai turi turėti prasmę ir teikti mums džiaugsmą. Šis noras aplink save matyti daugiau estetikos ir funkcionalumo pamažu pastūmėjo mane į kūrybą, kurios nepaleidžiu jau daugybę metų.

Agnė Agnė Agnė Agnė

Kuriu unikalius rankų darbo indus, tekstilę ir dekoro elementus. Savo kūrinius pati mielai naudoju kasdienybėje, jie padeda sukurti jaukią ir stilingą atmosferą į kurią norisi grįžti ir leisti laiką šeimos ar draugų apsuptyje.

Nebūtina laukti šventės ar būti virtuvės ekspertu, kad buitis taptų žavesnė. Rankų darbo indai kulinarinius nesusipratimus gali skaniai paslėpti ir patiekalo (ne)sėkmė taps tik antra tema po gero serviravimo.

Nereikia turėti interjero dizaino išsilavinimo, kad į savo namus įneštumėte daugiau stiliaus ir jaukumo. Rankų darbo tekstilės ir dekoro elementai net nuobodžiai ar šabloniškai erdvei suteikia daugiau charakterio ir unikalumo.

Kuriant erdvės stilių bei bendrą nuotaiką niekados nereikia išradinėti dviračio, užtenka kelių kokybiškų ir įdomių elementų viskam pakeisti.