Dažnai užduodami klausimai

Taip, visus el. parduotuvėje esančius indus galite plauti indaplovėje.

Visi piešiniai ant indų yra piešti ranka, antro identiško varianto nerasite.

Galite, bet identiško varianto atkartoti neįmanoma, kadangi visi indai yra rankų darbo. Gali nežymiai skirtis indo forma ar dydis. Piešiniai ant indų taip pat piešti rankomis, todėl kaskart unikalūs.

Pledų švelnumas priklauso nuo audinio tekstūros. Gryno lino audinys grubesnis, tačiau plautas linas yra tikrai švelnus. Medvilnės švelnumas taip pat gali skirtis, priklausomai nuo medžiagos storio.

Tikrai taip. Visas detales: audinius, spalvas, vidinius užpildus galite rinktis patys. Parašykite norimą komplektaciją el. paštu labas@agnesbr.lt ir suderinsime norimą gaminį bei kainą.

Taip, patarti tikrai galiu. Pagal Jūsų poreikius galime sukomplektuoti Jums priimtiniausią indų rinkinį iš e-parduotuvėje esančių indų arba galime sukurti indus specialiai Jums.

Nevelkami pledai – tai pledas ar anklodė, kuriai nereikia papildomų užvalkalų. Naudodami šiuos pledus sutaupote vietos ir laiko. Jie puikiai tarnauja kaip lovos užtiesalas ar užklotas prie sofos šaltais vakarais.

Taip, pledus galima skalbti skalbyklėje. Rekomenduojame skalbti iki 40 laipsnių temperatūroje su panašių spalvų skalbiniais. Patariame naudoti švelnų skalbimo režimą.

Vilnos užpildo pledus rekomenduojama gerai vėdinti saulėtą dieną pavėsyje. Vilna dėl didelio lanolino kiekio turi savybę išsivalyti pati. Jei vis tik pledas išteptas ir skalbimas būtinas, tuomet skalbkite tik vilnos režimu ne aukštesnėje nei 30 ⁰C temperatūroje.

Taip, užvalkalus pagalvėms galiu pasiūti. Parašykite norimą komplektaciją el. paštu labas@agnesbr.lt ir suderinsime norimą gaminį bei kainą.

Parašykit man labas@agnesbr.lt arba paskambinkit man tel +370 606 33333